metamorfozy pacjentów

Kim jesteś, kiedy się uśmiechasz? Wielu naszych Pacjentów marzyło o pięknym uśmiechu, ale nie wierzyło, że efekty mogą być aż tak spektakularne.

My wiedzieliśmy. 

Opowiedz nam o swoim
wymarzonym uśmiechu...
Pokażemy Ci go jeszcze przed rozpoczęciem leczenia.
Zobacz więcej
Opinie Pacjentów
Pani Ludmiła
Leczenie implantologiczne

Leczenie w Luxdentica znacząco wpłynęło na moje życie! Uśmiecham się częściej, polubiłam wręcz czerwona szminkę, na pewno bardziej podobam się mojemu mężowi, moim bliskim i przyjaciołom. Zmotywowałam też wielu ludzi, by poszli w moje ślady.

Bardzo podobał mi się profesjonalizm całej załogi. Opieka lekarska na bardzo wysokim poziomie! Pomimo że zabieg był radykalny - usunięcie wszystkim zębów i wszczepienie implantów - ani przez moment nie czułam się niekomfortowo. Z punktu widzenia osoby, która ma już to wszystko za sobą, nie żałuję naprawdę tej decyzji. Zachęcam wszystkich - to tylko jedna odważna decyzja i może się całe życie zmienić!

Pani Anita
Estetyka uśmiechu, licówki ceramiczne

Szczerze polecam! Pod względem profesjonalizmu oraz porozumienia z pacjentem Luxdentica to jest najwyższa klasa. Wyśmienity kontakt i telefoniczny i mailowy. Jestem również pełna podziwu dla dra Chomiuka za jego opanowanie, spokój, danie mi poczucia bezpieczeństwa oraz wspaniały kontakt podczas całego leczenia. Mając świadomość, że ma się przepiękny uśmiech, aż chce się uśmiechać do innych ludzi.

Pani Kasia
Implanty w 1 godzinę

To niesamowite, jak wiele zmienił mój nowy uśmiech. Właściwie zmieniło się wszystko. Za wszystkie komplementy, które dostaje od kilku miesięcy, za komfort, który czuję każdego dnia... Dziękuję serdecznie całemu Zespołowi za to, że w końcu mogę się swobodnie śmiać, szczególnie dr Ganowskiemu za wyważone argumenty oraz serdeczną, miłą atmosferę, która towarzyszyła mi podczas całego leczenia. Polecam serdecznie klinikę Luxdentica. 

Pani Anna
Estetyka uśmiechu, licówki ceramiczne

Całe życie bałam się dentysty, myśląc, że moje zęby po prostu tak muszą wyglądać. Teraz z perspektywy czasu nie wiem jak mogłam tak długo się męczyć, kontrolując cały czas swój uśmiech. Przez strach i brak wiary straciłam mnóstwo czasu! Wybierając klinikę Luxdentica trafiłam na zespół wspaniałych lekarzy, kórzy dbają o swoich pacjentów, zapewniając im opiekę, dobrą atmosferę w gabinecie, czas i uwagę. Cieszę się bardzo, że podjęłam decyzję o leczeniu. Dziękuję i gorąco polecam krakowską klinikę!

Pan Marcello
Leczenie implantologiczne

Kind, professional and skilled staff. Thanks to dr. Wilisowski "magic hands" and dr. Ganowski "flash gordon", I can again chew "Bistecca Fiorentina"

Filozofia uśmiechu

Mamy taką idée fixe, by każdy kto przychodzi do Luxdentica, wychodził z niej z myślą, że marzenia się spełniają. Chcemy by nasze uśmiechy chodziły po Krakowie, Warszawie, Londynie... (tu wstaw swoje miasto)  i zarażały innych. Chcemy, by uśmiech się niósł, by każdy mogł mieć pogodne, fajne dni. 

Chcemy, żeby leczenie stomatologiczne kojarzyło się Wam przede wszystkim z jakością, komfortem i pewnością. Ta pewność ma dotyczyć nie tylko usług proponowanych przez Luxdentica, ale również przyjaznej atmosfery, wzajemnego zaufania oraz wyjątkowych warunków, które dla Was stworzyliśmy w naszych krakowskich gabinetach. Zapraszam Was serdecznie.

Dariusz Wilisowski

Napisz do nas
Mapa chwilowo niedostępna...
Skontaktuj się ze mną

Klinika stomatologiczna LUXDENTICA
30-383 Kraków, ul. Lubostroń 22G lok. 7
30-721 Kraków, ul. Lipska 4 lok. 10
30-011 Kraków, ul. Wrocławska 53A

Telefon: +48 12 44 55 665
Telefon kom.: +48 668 058 242, +48 731 282 771
Email: recepcja@luxdentica.pl

Mapa niedostępna
Mapa niedostępna