Metamorfozy pacjentów

Pan Dawid

Pan Dawid

"Całe życie marzyłem o takim uśmiechu i moje marzenie w końcu się spełniło! Jestem pod niesamowitym wrażeniem tego, co wydarzyło się w Luxdentica."

Pan Dawid zgłosił się do nas , marząc o pięknych, zdrowych zębach. Jednak jak wielu naszych Pacjentów nie był pewien, czy w jego wypadku, to marzenie jest możliwe do realizacji. Spektakularny efekt, który osiągnęliśmy, to wspólna praca kilku lekarzy Luxdentica oraz samodyscyplina w przestrzeganiu zaleceń zabiegowych naszego Pacjenta. 

Rozpoczęliśmy od kompleksowej konsultacji oraz badań, na podstawie których został opracowany plan leczenia. Po zaakceptowaniu przez pana Dawida projektu nowego uśmiechu (DSD), w pierwszej kolejności przeprowadziliśmy leczenie przygotowawcze obejmujące higienizację, leczenie zachowawcze oraz endo, a następnie periodontologiczną korektę dziąseł. Kolejny etap to leczenie implantologiczne - oraz - przygotowane na czas gojenia dziąseł - uzupełnienia tymczasowe. Całościowy efekt pięknego uśmiechu zwieńczały zabiegi stomatologii estetycznej (korony i licówki) wykonane ściśle według protokołu Luxdentica.

DSD

Leczenie przygotowawcze

Implanty

Licówki

wróć do listy