Metamorfozy pacjentów

Pani Ludmiła

Pani Ludmiła

Pani Ludmiło! Wiedeń będzie kłaniał się nisko, widząc Pani uśmiech. :)

Uwielbiana prze cały personel Luxdentica. Spokojna, życzliwa i niezwykle cierpliwa pani Ludmiła z przyjemnością opowiadała nam o swojej największej pasji - podróżach. Zmęczona niekończącym się leczeniem stomatologicznym postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Naszą klinikę znalazła dzięki bardzo dobrym opiniom w Internecie. Możemy czuć się wyróżnieni, bo na co dzień nasza Pacjentka mieszka w Wiedniu.

U pani Ludmiły stwierdzono zaawansowaną chorobę przyzębia - utrata wszystkich zębów była tylko kwestią czasu. Żaden gabinet nie zdecydował się na podjęcie odważnej, ale jedynej słusznej decyzji o ich usunięciu. Po rozmowach z Pacjentką postawiliśmy na radykalne leczenie - ekstrakcję wszystkich rozchwianych periodontologicznie zębów, popierając tę decyzję kompleksowym planem leczenia, projektem uśmiechu oraz jasną perspektywą efektów, które może uzyskać.

Leczenie rozpoczęliśmy od zaprojektowania uśmiechu dla pani Ludmiły. Następnie zaplanowaliśmy ekstrakcję zębów, implantację wraz z natychmiastową pracą tymczasową, a ostatecznie ceramiczną pracę na implantach. Zabieg chirurgiczny, dla komfortu naszej Pacjentki wykonywaliśmy w sedoanalgezji, którą wspierał anestezjolog i pielęgniarka anastezjologiczna.

 

DSD

Chirurgia

Implanty

Estetyka uśmiechu

wróć do listy