Metamorfozy pacjentów

Pan Sławomir

Pan Sławomir

Jedna wizyta pozwoliła naszemu Pacjentowi odzyskać wiarę, że niebawem zabłyśnie uśmiechem. :)

Pan Sławomir jest w trakcie leczenia w Luxdentica. Dotychczasowe zabiegi juz na tym etapie pozwoliły mu odzyskać komfort podczas jedzenia i mówienia. Niebawem pokażemy Wam ostateczne efekty leczenia.

Dla naszego Pacjenta zaplanowaliśmy stałą odbudowę ceramiczną w szczęce wspartą na implantach. Zabieg implantacji został wykonany z szablonem do cyfrowej nawigacji, na podstawie tomografii komputerowej, skanów wewnątrzustnych oraz cyfrowego projektu nowego uśmiechu. W żuchwie przeprowadziliśmy niezbędne leczenie ortodontyczne i minimalnie inwazyjną odbudowę kompozytową.

Podczas jednej wizyty, na której odbyła się implantacja oddany został także most tymczasowy wsparty na implantach. Dzięki temu już na początku leczenia pan Sławomir mógł zapomnieć o niewygodnej protezie. Przygotowany mock-up pozwala mu swobodnie i bez stresu funkcjonować między kolejnymi zabiegami. Dla komfortu naszego Pacjenta leczenie chirurgiczne wykonywaliśmy w sedoanalgezji, którą wspierał anestezjolog wraz pielegniarką anastezjologiczną.

 

 

DSD

Implanty

Ortodoncja

Flow Inection

Stomatologia estetyczna

wróć do listy