Metamorfozy pacjentów

Pani Jadwiga

Pani Jadwiga

Pani Jadwiga jest pięknym przykładem na spełnianie marzeń w każdym wieku. Niedawno wyszła za mąż, niedawno też zdecydowała się na poprawę uśmiechu.

Nasza Pacjentka na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Tam prowadzi firmę i tam żyje, tęskniąc za swoją dużą rodziną w Polsce. Wiemy, że w niedalekiej przyszłości planuje powrót do domu.

Wraz ze swoim przyszłym małżonkiem podjęła decyzję o  wspólnym leczeniu w Luxdentica - i to leczenie zapamiętamy na długo, ponieważ przebiegało równolegle z przygotowaniami do ślubu. :)

Spotkania z panią Jadwigą rozpoczęliśmy od szczegółowej diagnostyki oraz projektu DSD. Leczenie zaplanowaliśmy w oparciu o implanty nawigowane cyfrowo z szablonem chirurgicznym, na podstawie tomografii komputerowej. Dla komfortu naszej Pacjentki zabieg chirurgiczny wykonywaliśmy w  sedoanalgezji, wspartej opieką anestezjologiczną. Leczenie zakończyliśmy estetyczną odbudową ceramiczną na implantach oraz zębach własnych.

 

DSD

Leczenie przygotowawcze

Implanty

Stomatologia estetyczna

wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.