Metamorfozy pacjentów

Pan Bartosz

Pan Bartosz

Takiej dyscypliny w przestrzeganiu zaleceń nie widzieliśmy nigdy.

Konsekwencji w działaniu możemy panu Bartoszowi tylko pozazdrościć. Zaleceń pozabiegowych przestrzegał po żołniersku. Sam skromnie kwituje swój obecny wygląd: "Będę mógł w końcu normalnie się uśmiechnąć". W trakcie leczenia przyzwyczailiśmy się jego niewylewnej, a życzliwej natury, ale wiemy, że z efektów jest bardzo zadowolony.

Pan Bartosz zgłosił się do nas z problemem estetycznym, który od zawsze był źródłem kompleksów, ale jednocześnie z problemem funkcjonalnym, który powodował ból zębów oraz chroniczne napięcie mięśni. W pierwszej kolejności zaplanowaliśmy deprogramację, by ustalić relację centralną oraz zabiegi fizjoterapii stomatologiczej, które przyniosły naszemu Pacjentowi ulgę.

Leczenie obejmowało następnie projekt DSD i na jego podstawie odtworzenie braków zębowych poprzez mosty protetyczne oraz odtworzenie startych powierzchni odbudową kompozytową Flow Injection według protokołu Luxdentica.

 

DSD

Leczenie przygotowujące

Flow Inection

Stomatologia estetyczna

wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.