Metamorfozy pacjentów

Pani Joanna

Pani Joanna

Nasza Pacjentka dobrze wpisuje się w mądre hasło: "Boję się... i robię!"

Pani Joanna miała dużo obaw związanych z leczeniem, a przede wszystkim spory lęk przed samymi zabiegami. Krok po kroku oswajała się z myślą o zmianie, ostatecznie podejmując decyzję o leczeniu.

Uśmiechnięta, przyjazna i wrażliwa pani Joanna jest jednocześnie niezwykle rzeczowa. Nasza Pacjentka miała jasno sprecyzowane oczekiwania, przede wszystkim dotyczące efektów estetycznych. Dlatego leczenie zaplanowaliśmy w oparciu o implanty nawigowane cyfrowo z szablonem chirurgicznym, na podstawie tomografii komputerowej i skanów wewnątrzustnych. Ta metoda pozwala na niezwykłą precyzję zabiegową. Przed tym jednak zaprojektowaliśmy uśmiech pani Joanny i to projekt ostatecznie zadecydował.

Na podstawie zaakceptowanego przez panią Joannę projektu DSD, po leczeniu implantologicznym wraz z regeneracją tkanek zaplanowaliśmy wybielanie oraz estetykę uśmiechu obejmującą licówki ceramiczne według protokołu Luxdentica.

 

DSD

Leczenie przygotowawcze

Implanty

Wybielanie

Licówki

wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.