Metamorfozy pacjentów

Pan Sławomir

Pan Sławomir

Jedna wizyta pozwoliła naszemu Pacjentowi odzyskać wiarę, że niebawem zabłyśnie uśmiechem. :)

Pan Sławomir jest w trakcie leczenia w Luxdentica. Dotychczasowe zabiegi juz na tym etapie pozwoliły mu odzyskać komfort podczas jedzenia i mówienia. Niebawem pokażemy Wam ostateczne efekty leczenia.

Dla naszego Pacjenta zaplanowaliśmy stałą odbudowę ceramiczną w szczęce wspartą na implantach. Zabieg implantacji został wykonany z szablonem do cyfrowej nawigacji, na podstawie tomografii komputerowej, skanów wewnątrzustnych oraz cyfrowego projektu nowego uśmiechu. W żuchwie przeprowadziliśmy niezbędne leczenie ortodontyczne i minimalnie inwazyjną odbudowę kompozytową.

Podczas jednej wizyty, na której odbyła się implantacja oddany został także most tymczasowy wsparty na implantach. Dzięki temu już na początku leczenia pan Sławomir mógł zapomnieć o niewygodnej protezie. Przygotowany mock-up pozwala mu swobodnie i bez stresu funkcjonować między kolejnymi zabiegami. Dla komfortu naszego Pacjenta leczenie chirurgiczne wykonywaliśmy w sedoanalgezji, którą wspierał anestezjolog wraz pielegniarką anastezjologiczną.

 

 

DSD

Implanty

Ortodoncja

Flow Inection

Stomatologia estetyczna

wróć do listy
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.